Висунська громада

Миколаївська область, Березнегуватський район

Оголошення

 
06 Травня, 2020 р., 15:13
1. Проведення перерахунку у зв’язку зі збільшенням показника середньої заробітної плати.
 
24 Квітня, 2020 р., 09:55
Враховуючи принцип гласності стратегічної екологічної оцінки, Висунська  сільська   рада   оприлюднює   рішення   щодо   необхідності   здійснення   СЕО   до  проєкту державного  планування  –     «Детальний  план  території,  що  обмежена  вулицями: Широка, Ковтюха, Веденка, Дружби в селі Висунськ Висунської  сільської ради Березнегуватського району Миколаївської області» .
 
26 Березня, 2020 р., 14:56
Проєкт рішення сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів  Висунської сільської ради» та аналіз його регуляторного впливу розроблений з метою  врегулювання прав та обов’язків учасників правовідносин у сфері благоустрою території сіл, визначення комплексу заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку у селах та оприлюднений на сайті Висунської сільської ради  www.vysunska-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна діяльність», категорія «Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів».
 
03 Березня, 2020 р., 13:12
Висунська сільська рада проводить обговорення проєкту змін до Конституції України в частині децентралізації, яке відбудеться 04.03.2020 о 14.00 год в приміщенні Висунської сільської ради за адресою с.Висунськ, вул.Ковтюха,3. Запрошуються депутати сільської ради, члени виконавчого комітету та всі жителі громади. 
 
02 Березня, 2020 р., 08:37
Висунська сільська рада повідомляє про проведення  громадського обговорення проєкту Плану соціально-економічного розвитку Висунської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки. З проєктом можна ознайомитися на вебсайті сільської ради http://vysunska-gromada. org.ua/ або у секретаря Висунської сільської ради. Пропозиції до Плану соціально-економічного розвитку Висунської ОТГ на 2020-2022 роки просимо подавати секретарю Висунської сільської ради (с.Висунськ, вул.Ковтюха,3) або на електронну адресу сільської ради: visunskrada@gmail.com
 
11 Лютого, 2020 р., 14:05
                                             Оголошення !!!!
 
10 Лютого, 2020 р., 11:39
Оголошення про проведення повторного конкурсу на заміщення вакантних посад  
 
07 Лютого, 2020 р., 08:33
Висунська сільська рада інформує, що з 1 січня 2020 року розпочато черговий етап подання суб'єктами декларування до інформаційно-телекомунікаційної системи „Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” щорічних електронних декларацій за 2019 рік відповідно до Закону України „Про запобігання корупції”( далі – Закон).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь