24 Лютого, 2020 р., 10:22
20 лютого, в День Героїв Небесної Сотні, висунчани зібрались на мітинг-реквієм, щоб вшанувати тих, хто поклав своє життя під час масових акцій протесту 2013-2014 років. Відкрив мітинг сільський голова Кривошей С.В . Завідувач Висунської бібліотеки Максименко Л.В та Харлан А., Цукаленко А, Дехтярьова Д., Воронов Д., Григорчук Л , Палій Д. підготували літературно-музичну композицію «І зупинилось серце молоде, щоб вічно билось серце України» Хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні , які віддали найцінніше – своє життя, за право бути вільними на своїй землі.

06 Грудня, 2019 р., 10:45
Висунськ – моє рідне село

18 Березня, 2019 р., 15:44
14 березня – День визволення села.
30 Січня, 2019 р., 15:13
З нагоди 100-річчя Акту злуки УНР та ЗУНР, 22 січня  у Висунській бібліотеці-філії  пройшла година єднання «Україна єдина і неподільна»