Повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи ЛЮБОМИРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 02.07.2020 15:30

Виконавчий комітет Висунської сільської ради Березнегуватського району Миколаївської області  повідомляє, що рішенням сесії Висунської сільської ради сьомого скликання від 30.06.2020 року  №5 прийнято рішення про припинення діяльності юридичної особи ЛЮБОМИРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(код 33895764, юридична адреса: вул.Шевченка,65, с.Любомирівка, Березнегуватський район Миколаївська область) в результаті ліквідації.

Кредитори можуть заявити свої письмові вимоги протягом двох місяців з дня опублікування цього повідомлення про прийняття рішення про припинення діяльності юридичної особи в результаті ліквідації. Письмові вимоги приймають за адресою: 56240, Миколаївська область, с.Висунськ, вул. Ковтюха,3, Березнегуватський район Миколаївська область (тел.(05168) 9-52-68).

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)