Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів Висунської сільської ради

Дата: 14.05.2020 15:52

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів, Висунська сільська рада оприлюднює проєкти  рішень «Про встановлення  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Висунської сільської ради на 2021 рік», «Про встановлення ставок земельного податку та надання пільг щодо сплати земельного податку, що сплачуються на території Висунської  сільської ради на 2021 рік», «Про встановлення ставок єдиного податку для для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території  Висунської сільської ради на 2021 рік», «Про встановлення транспортного податку на території  Висунської сільської ради» .

З повним текстом проєктів регуляторних  актів та аналізом їх регуляторного впливу можна ознайомитися щоденно ( з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 13.00, крім вихідних) у виконкомі Висунської сільської ради та на сайті Висунської сільської ради vysunska-gromada.gov.ua  .

Пропозиції та зауваження у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб до проєктів рішень Висунської сільської ради прийматимуться протягом одного місяця з дати опублікування.

Ознайомитись з проектом рішення «Про встановлення  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Висунської сільської ради на 2021 рік» та аналізом його регуляторного впливу можна тут

Ознайомитись з проєктом рішення "Про встановлення ставок земельного податку та надання пільг щодо сплати земельного податку, що сплачуються на території Висунської  сільської ради на 2021 рік" та аналізом його регуляторного впливу можна тут

Ознайомитись з проєктом рішення "Про встановлення ставок єдиного податку для для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території  Висунської сільської ради на 2021 рік"та аналізом його регуляторного впливу можна тут

Ознайомитись з проєктом рішення "Про встановлення транспортного податку на території  Висунської сільської ради"та аналізом його регуляторного впливу можна тут