Дата: 26.03.2020 10:32

Проєкт рішення сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів  Висунської сільської ради» та аналіз його регуляторного впливу розроблений з метою  врегулювання прав та обов’язків учасників правовідносин у сфері благоустрою території сіл, визначення комплексу заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку у селах та оприлюднений на сайті Висунської сільської ради  www.vysunska-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна діяльність», категорія «Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються на адресу: 56240, с.Висунськ, вул..Ковтюха,3 (тел. (05168)9-52-68) виключно у письмовій формі протягом одного місяця з дня його опублікування.

Завантажити  проєкт рішення та аналіз його регуляторного впливу