14 лютого 2020 року, Всеукраїнська  акція «Кохання  поза  часом»

Дата: 11.02.2020 14:05

Оголошення !!!!

Міністерством      юстиції   України     оголошено      про   проведення       14 лютого  2020 року  у  День  Закоханих  Всеукраїнської  акції  «Кохання  поза  часом».  Миколаївська  область  активно  приєдналася  до  даного заходу та підтримала ініціативу Міністерства юстиції України.  У  всіх  відділах  ДРАЦС  Миколаївської  області  14 лютого  2020  року  буде   панувати   святкова   атмосфера.   На   всіх   молодят   чекають   приємні

сюрпризи.

У   цей   особливий   день   Миколаївський   міський   та   Центральний  районні  у  місті  Миколаєві  відділи ДРАЦС  Південного  міжрегіонального  управління  Міністерства  юстиції  (м.Одеса)  працюватимуть з  8 ранку  до  24  години  вечора,  задля  того,  щоб  всі  закохані,  які  мають  намір  подати  заяву на шлюб, змогли здійснити свою мрію.

Закохані пари та молодят, які будуть реєструвати шлюб 14 лютого 2020  року чекає незабутнє свято!!!

Мешканці  Миколаївської  області  чекаємо  на  Вас  та  запрошуємо  Вас  завітати до відділів ДРАЦС у День Закоханих, щоб подарувати собі незабутні  моменти на все життя.