Оголошення про проведення повторного конкурсу

Дата: 10.02.2020 11:39

Оголошення про проведення повторного конкурсу на заміщення вакантних посад

Виконавчий комітет Висунської сільської ради відповідно до Законів України  „Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 оголошує повторний  конкурс на заміщення вакантних посад спеціаліста-землевпорядника Висунської сільської ради(Любомирівський старостинський округ) та  головного спеціаліста – юриста Висунської сільської ради .

1. Наявність громадянства України.

2. Наявність повної вищої освіти відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра або спеціаліста.

3. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування на посадах державної служби або досвід роботи  на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

4. Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно-правових актів.

5. Вільне володіння державною мовою.

6. Володіння основами діловодства, персональним комп’ютером у режимі користувача.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім'я голови конкурсної комісії виконкому сільської ради документи: заяву, особову картку (форма П-2 ДС) з додатками, дві фотокартки розміром 4*6 см, копії документів про освіту, копію паспорта, копію військового квитка (для військовозобов'язаних), декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою:Миколаївська область Березнегуватський район с.Висунськ  вул. Ковтюха,3.

Довідки за тел.( 05168) 9-52-68.