Поетичний марафон «І знову читаємо Кобзаря»

Дата: 18.03.2019 15:59

З нагоди 205-тої річниці від дня народження народного співця, українського Пророка, Кобзаря , поета та художника  Т. Г. Шевченка , у Висунську пройшов поетичний марафон «І знову читаємо Кобзаря».

Розпочався марафон 6 березня. Першими прийняли естафету учні 1-4 класів Висунської ЗОШ  I-III ступенів. Завідувач Висунської  бібліотеки-філії підготувала біографічний ексурс «Життєвий шлях Т.Г.Шевченка» .

Діти долучились до живого слова Кобзаря, читали  та слухали вірші Шевченка. Учні 3-го класу, класний керівник Голокоз Л.С., намалювали ілюстрації до творів письменника.

9 березня, біля памятникаТ.Г.Шевченка підтримали поетичну естафету учні старших класів, яких підготувала вчитель української мови та літератури Семенова О. П.

В день народження Кобзаря зібрались висунчани щоб віддати шану великому поету, борцю за свободу України. Розпочався мітинг виступом сільського голови Кривошей С.В. та покладанням квітів.

Завідувач Висунської бібліотеки-філії  Максименко Л.В. підготувала розповідь  «Непрочитаний Шевченко».

На закінчення, працівники сільської ради та працівники дитячого садочку «Дзвіночок», долучившись до поетичного марафону, провели флешмоб «Мій Шевченко»

І знову, з новою силою, ожили мудрі, пророчі слова великого українського Кобзаря.