14 березня 2019 року

Дата: 18.03.2019 15:44

14 березня – День визволення села.

Починаємо найсвятішу тему,

Вибираємо  найщиріші барви.

Всім героям,звитяжцям війни!

Ми доземна вклоняємось нині.

Урочистий мітинг,присвячений 75-річниці визволення села Висунськ від німецько-фашистських загарбників відбувся зранку 14 березня.

Відкрив мітинг сільський голова Кривошей С.В.,який привітав односельчан із цією подією та наголосив на тому, що події Великої Вітчизняної війни й  досі не забуті . Вони печуть ранами в душах дітей,учасників війни та бойових дій,дітей війни,котрим до сьогодні сняться атаки ,в яких невиліковно ниють раниі щемлять серця.

Учні Висунської ЗОШ І-ІІІ ступенів продекламували вірші про цю подію. Всі присутні вшанували світлу пам'ять тих,хто поклав своє життя на вівтар Перемоги ,хвилиною мовчання. Учні зачитали поіменно всіх солдатів ,які загинули,визволяючи рідний край. Також сільський голова  Кривошей С.В. вручив відзнаки від Президента України П.Порошенка за участь в антитерористичній операції  Бідніченку М.Д., Дігтяренку С.О., Кітришу С.Г.,Жабіцькому О.Д.,Галаю В.В.,Сакуну С.О., Лопугу М.М., Халявкі Р.В.,Марущаку О.О.,Шумакову О.М..  Діти подарували квіти героям – односельчанам.

По закінченню мітинга зробили спільне фото.